image description

Роганський м'ясокомбінат підтвердив відповідність системи менеджменту світовим стандартам.

Роганський м'ясокомбінат підтвердив відповідність системи менеджменту світовим стандартам.

ТОВ «ВП« Роганський м'ясокомбінат »інформує про завершення сертифікації системи менеджменту підприємства на відповідність вимогам ISO 22000: 2005. Наглядовий аудит проведений фахівцями компанії «AFNOR CERTIFICATION», яке є підрозділом «AFNOR GROUP» (Франція).

Продовженням системної роботи з підвищення якості управління виробничими процесами і продукції, що випускається для ТОВ «ВП« Роганський м'ясокомбінат »стане отримання нового сертифікату - вже стандарту ISO 9001: 2005. Планована дата отримання такого сертифіката - третій квартал 2018 року.

Перевірки на відповідність системи менеджменту і виробництва є добровільними додатковими атестаціями для підприємств в Україні. Наявність сертифікатів стандарту ISO - одна з обов'язкових умов для експорту продукції до країн Євросоюзу. Нагадаємо, що вектором розвитку для харківського м'ясопереробників є можливість збільшення ринку збуту за рахунок Європи. При цьому ТОВ «ВП« Роганський м'ясокомбінат »розглядає можливість експорту не тільки готових м'ясо-ковбасних виробів, а й інших продуктів переробки м'яса (що і підтверджено поточної сертифікацією).